ad
x

चंकी पाण्डेकी नायिका छोरीसँग एनसीबीले आज पनि सोधपुछ गर्ने

person explore access_timeकात्तिक ५, २०७८ chat_bubble_outline0

 


मुम्बई क्रुज ड्रग्स केसमा जाँचको आँच बढेर अब नायिका अनन्या पाण्डेसम्म  पुगेको छ । बिहिबार उनलाई सवा दुई घण्टा सोधपुछपछि एनसीबीले उनलाई आज बिहान ११ बजे पुनः बोलाएको छ । अनन्या बिहिबार तोकिएको समयभन्दा दुई घण्टा ढिलो गरी बेलुकी ४ बजे एनसीबी अफिस पुगेकी थिइन् र करिब ६ बजेर १५ मिनेटमा आफ्ना पिता चंकी पाण्डे र वकिलसँग एनसीबीको कार्यालयबाट बाहिर निस्किएकी थिइन् ।अनन्यासँग आज आर्यनसँगको ह्वाट्सएप च्याट देखाएर प्रश्न सोध्न सकिने सम्भावना रहेको भारतीय सञ्चार माध्यमले बताएका छन् । एनसीबी आर्यन खान र अनन्या पाण्डेको च्याटको अनुसन्धान गरिरहेको छ । उनीहरुका विद्युतीय उपकरण पनि जफत गरिएका छन् । स्मरण रहोस्, एनसीबीले बिहिनबार मुम्बईको बान्द्रा इलाकास्थित अनन्या पाण्डेको घरमा छापामारी गरेको थियो । उक्त छापामारी अनन्याको पाली हिलमा अवस्थित फ्ल्याटमा गरिएको थियो । छापा पछि अनन्यालाई सोधपुछका लागि बोलाइएको थियो । एनसीबीका अधिकारीले उनीहरुको घरबाट एउटा ल्यापटप, फोन र अन्य विद्युतीय उपकरण जफत गरेका थिए ।

 
अनन्यासँग बिहिबार महिला अधिकारीको उपस्थितिमा सोधपुछ गरियो । यतिबेला अधिकारीले उनीबाट जेलमा बन्द आर्यन खान र यो केससँग जोडिएका धेरैभन्दा धेरै जानकारी जम्मा गर्ने कोसिस गरे । अनन्याका लागि प्रश्नका सूची नै तयार गरिएको थियो । एनसीबी अधिकारी समीर वानखेडेले पनि उनलाई सोधपुछ गरिरहेका थिए ।अनन्या मात्रै होइन थुप्रै स्टार किड एनसीबीको रडारमाःएनसीबीको स्रोत अनुसार आर्यन खानसँग सम्पर्कमा रहने  एक ठूला निर्माताकी छोरी, एक नायकका भतिजा, एक ठूला अभिनेताकी छोरी र एक ठूला अभिनेत्रीकी बहिनी पनि एनसीबीको रडारमा छन् । आर्यनले उनीसँग पनि च्याट गरेका थिए । यद्यपि, आर्यनले उनीहरुसँग ड्रग्सको विषयमा कुराकानी गरेका थिए नै भनेर स्पष्ट जानकारी प्राप्त हुन सकेको छैन । एनसीबीको रडारमा परेका एकजनाले त भारत छोडिसकेको बताइएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X