ad

आर्यनसँग ड्रग्सबारे कुरा गरेको भेटिएपछि नायिका अनन्या पाण्डेलाई एनसीबीको निशानामा

person explore access_timeकात्तिक ४, २०७८ chat_bubble_outline0

 


नारकोटिक्स कन्ट्रोल ब्यूरोले बिहिबार शाहरुख खान र अनन्या पाण्डेको घरमा छापामारी गरेको छ । एनसीबीले बिहिबार अपरान्ह २ बजे अनन्यालाई सोधपुछका लागि बोलाएको छ । शाहरुख अघि एनसीबी अनन्याको घरमा छापामारीका लागि पुगेको थियो । अनन्याको घर मुम्बईको बान्द्रामा छ । स्मरण रहोस्, अनन्या पाण्डे बलिउड नायक चंकी पाण्डेकी छोरी हुन् ।रिपोर्टका अनुसार छापामारीका क्रममा शाहरुख घरमा नै थिए । बुधबार ड्रग्स केसमा याचिका खारेज भएपछि जेलमा बन्द आर्यन खानलाई भेट्न उनका पिता शाहरुख खान मुम्बईको आर्थर रोड जेल पुगेको थिए । बुवा–छोराबीच करिब १८ मिनेटसम्म भेटघाट भयो । यद्यपि, जेल प्रशासनको नियम अनुसार कुनै पनि कैदीलाई १० मिनेट मात्रै भेट्न सकिन्छ ।रिपोर्टका अनुसार क्रुज ड्रग्स पार्टी केसमा आर्यन खानसँग बलिउडकी एक उदाउँदो नायिकाको च्याट पनि एनसीबीले भेटेको छ । एनसीबीले पाएको आर्यनका केही च्याटमा उनी यी नायिकासँग ड्रग्सको विषयमा चर्चा गरिरहेको देखिएका छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।