ad

दुई घण्टा ढिलो गरी एनसीबीको कार्यालय पुगिन् अनन्या पाण्डे, फोन जफत : आर्यनका विद्युतीय उपकरण दिन भनियो

person explore access_timeकात्तिक ४, २०७८ chat_bubble_outline0

 


क्रुज ड्रग्स केसको अनुसन्धान जतिजति अघि बढिरहेको छ, त्यति नै नयाँ खुलासा भइरहेका छन् । नारकोटिक्स कन्ट्रोल ब्यूरो (एनसीबी) को टीमले बिहिबार नायिका अनन्या पाण्डे र शाहरुख खानको घरमा छापा हानेको छ । अनन्यालाई आज दिउँसो करिब २ बजे सोधपुछका लागि बोलाइएको थियो । उनी करिब दुई घण्टा ढिलो गरी एनसीबीको कार्यालय पुगिन् । आर्यनको ह्वाट्सएप च्याटले अनन्या पनि लागुऔषधसँग सम्बन्धित भएको कुरा सार्वजनिक भएको छ । उनको फोन एनसीबीले जफत गरेको छ ।एनसीबीका केही अधिकारी शाहरुख खानको मुम्बई स्थित बंगला मन्नतमा पनि पुगे । समूहका अधिकारी वीवी सिंहले आर्यनसँग सम्बन्धित केही कागजपत्रको काम पूरा गर्न उनको घर पुगेका थिए । उक्त समूहले आर्यनको घरमा एउटा नोटिस दिएको छ जसमा आर्यनका केही विद्युतीय उपकरण परिवारसँग भएको भए, ती जम्मा गरिदिन भनिएको छ ।एनसीबीले अनन्यालाई घरमा भेटेन । एनसीबीले अनन्या र आर्यनबीच केही च्याट भेटेको छ । यसै च्याटको पुष्टि गर्नका लागि नायिकासँग सोधपुछका लागि एनसीबीको समूह उनको घर पुगेको थियो । स्मरण रहोस्, अनन्य र शाहरुखका छोरा आर्यनबीच निकै राम्रो दोस्ती छ । एनसीबीले जुन च्याट पाएको छ, त्यसमा आर्यनले ड्रग्सबारे अनन्यासँग कुराकानी गरिरहेका छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।