प्रियंका– आयुष्मानकी छोरीको इन्स्टाग्राम फलोअरको चर्चा व्यापक

person explore access_timeअसोज ८, २०७८ chat_bubble_outline0

नायिका प्रियंका कार्की तथा आयुष्मान देशराज श्रेष्ठ जोशीकी छोरी आयाङ्का कार्की जोशी हाल चर्चाको केन्द्रमा छिन् ।​ प्रियंकाले असोज ६ गते छोरी आयाङ्कालाई जन्म दिएकी हुन् । प्रियंका धेरैजसो चर्चामा आइरहन्छिन् । उनी गर्भवती भएपछि उनको चर्चा थप चुलियो । थुप्रै विवाद पनि निम्तिए । मानिसहरु दुई धारमा बाँडिए । कतिले प्रियंकाको समर्थन गरे त कतिले भन्नसम्म भने ।

अब प्रियंकाकी छोरीको विषयमा पनि मानिसहरुको धेरै नै चासो छ । यो कुरा उनको इन्स्टाग्राम अकाउन्टले पनि पुष्टि गर्छ । प्रियंका र आयुष्मानले छोरी आयाङ्काको इन्स्टाग्राम अकाउन्ट पनि बनाए । तर अकाउन्ट बनाएको दुई दिन नबित्दै उनका फलोअर्स २० हजारको हाराहारीमा छ । उनको यो इन्स्टाग्राम अकाउन्टमा हालसम्म ७ वटा तस्बिर पोस्ट भएका छन् जसमा उनले हजुरबुवा, हजुरआमासँग पहिलो पटक भेटेका तस्बिर समावेश छन् ।

 


आयाङ्काको इन्स्टाग्राम फलोअर्सबारे सोसल मिडियामा पनि चर्चा छ । उनको फोटोको कमेन्टमा नै पनि धेरै फलोअरबारे मानिसले कुराकानी गरिरहेका छन् । एकजना प्रयोगकर्ताले लेखेकी छिन्, ‘मेरो दुई वर्षसम्म पनि यत्रो फलोअर्स पुग्या छैन । नानु जन्मेको ४ चार घण्टामा नै ?’ यस्तै, सामाजिक सञ्जालमा आयाङ्काको फलोअर्ससँग नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टोलीका कप्तान ज्ञानेन्द्र मल्लका फलोअर्ससँग पनि तुलना गरिएको छ । यो खबर तयार पार्दासम्म आयाङ्काका १९.७ हजार फलोअर्स छन् भने ज्ञानेन्द्र मल्लका १४.८ हजार फलोअर्स छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।