राजनीति

चुनावको तयारीमा जुट्यो कमल थापा नेतृत्वको राप्रपा नेपाल

person explore access_timeफागुन ८, २०७८ chat_bubble_outline0

कमल थापा नेतृत्वको राप्रपा नेपाल स्थानीय तह निर्वाचनको तयारीमा जुटेको छ । आइतबार बसेको केन्द्रीय समितिको पहिलो बैठकले स्थानीय तह निर्वाचनको तयारीमा लाग्ने निर्णय गरेको हो ।  जसअनुसार स्थानीय निर्वाचनको तयारीका लागि  सुशील श्रेष्ठको संयोजकत्वमा  स्थानीय निकाय निर्वाचन परिचालन समिति गठन गरिएको छ । 
 
समितिको सदस्यहरूमा श्री तेजकुमार कुरुम्वाङ्ग, हरिकृष्ण श्रेष्ठ, राम नरेश यादव, , रामसुन्दर विष्ट, राजकुमार खड्का, खेमराज गौतम,  ईर्साद आलम, ईश्वर श्रेष्ठ,  ललित जोशी,  सुशीला गिरी,  शिवकुमार बाँस्तोला,  श्यामबहादुर खत्री, सुजन अधिकारी,  दिनेशचन्द्र गुप्ता,  चेतनाथ थापा, राजु नापित, दुर्योधन निरौला र  उज्वल पोखरेल रहेका छन् । 
 
बैठकले स्थानीय निकाय निर्वाचन घोषणा पत्र तयारी समिति गठन गरेको छ । जसको संयोजकमा सुरेश आचार्य रहेका छन् भने सदस्यहरूमा माधव खत्री,  ममता राई, होमभक्त कुुरुम्वाङ,  रमेश राज पन्त,  शशिरंजन यादव,  रामचन्द्र बाँनिया रहेका छन् ।
  


 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।