आईएमई लुटपाट प्रकरण : ताप्लेजुङ र इलाममा प्रहरीको सर्च अपरेसन

करिब ३ सय जनाले जाकटी राखेको सुन लुटपाट

person explore access_timeअसोज १७, २०७९ chat_bubble_outline0

सोमबार बिहान ताप्लेजुङको फुङलिङस्थित वीरेन्द्र चोकमा रहेको आईएमई काउन्टरमा करिब ३ सय जनाले सुन जाकटी राखेको पाइएको छ । ताप्लेजुङका डीएसपी कैलाश राईका अनुसार आईएमईमा करिब ३ सय जनाको सुन जाकटी राखेका थियो । 


डीएसपी राईका अनुसार सोमबार बिहान ९ः३० बजेको समयमा ४ जनाको समूहमा आएका व्यक्तिहरूले सुन र नगद लुटपाट गरेका थिए । उनीहरूले ११ लाख ५० हजार नगद र ठुलो मात्रामा सुन लुटपाट गरेर लगेको पाइएको छ ।लुटपाटमा संलग्नमध्ये एक जनालाई फुङलिङ नजिकैको जङ्गलबाट सशस्त्र र जनपद प्रहरीले पक्राउ गरिसकेको छ । पक्राउ परेकाको साथबाट ६ लाख नगद र ठुलो परिमाणमा सुन बरामद गरेको छ । लुटपाटमा संलग्न अन्य तीन जना भने अझै फरार छन् । प्रदेश नम्बर १ का डीआईजी सुदीप गिरीका अनुसार ताप्लेजुङ र आसपासको क्षेत्रमा प्रहरी सर्च अपरेसन जारी छ । उनीहरुलाई चाँडै पक्राउ गरिने प्रहरीले जनाएको छ । फरार लुटेराहरूको खोजीका लागि प्रदेश १ प्रहरीले ताप्लेजुङ र इलाम जिल्लामा सर्च अपरेसन जारी राखेको छ । 

ताप्लेजुङको सदरमुकाम फुङलिङ बजारको वीरेन्द्र चोकमा रहेको कञ्चन मनी ट्रान्सफरबाट सोमबार बिहान नगद र सुन लुटपाट भएको थियो । सुनको कारोबारको समेत लाइसेन्स लिइएको कञ्चन मनी ट्रान्सफरमा करिब ३ सय जनाले जाकटी राखेर नगद समेत लगेका थिए । मनी ट्रान्सफरमा रहेको दुई मध्ये एउटा भल्टमा रहेको सुन लुटपाट भएको प्रहरीले जनाएको छ । सुन पसलको नाम भने खुलेको छैन । सञ्चालकले सुन जाकटी (धरौटी) राखी ब्याज लिने गरी नगद दिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

आईएमईकी सञ्चालक अम्बरकुमार श्रेष्ठ र मैया श्रेष्ठ देश बाहिर रहेका छन् । आईएमईकी कर्मचारी आशा राईलाई नियन्त्रणमा लिई हातगोडा बाँधी मुखमा समेत टेपले बाँधेर लुटपाट भएको पाइएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।