भारत भर्सेस दक्षिण अफ्रिका : जब मैदानमा सर्प प्रवेश गर्‍यो

person explore access_timeअसोज १७, २०७९ chat_bubble_outline0

भारत र दक्षिण अफ्रिका विरुद्धको दोस्रो टी–२० खेलमा रोचक घटना भएको छ । खेलको दौरान मैदानमा सर्प प्रवेश गरेपछि खेल केहीबेर रोक्नु परेको थियो ।


खेलमा भारतीय इनिङ्सको क्रममा आठौं ओभरमा सर्प मैदानमा प्रवेश गरेको थियो । जसका कारण खेल केही मिनेट रोकिएको थियो । त्यतिबेला रोहित शर्मा र केएल राहुल ब्याटिङ गरिरहेका थिए । केशव महाराज आठौं ओभरको सुरुमा बलिङ गर्न आएका थिए। ओभर सुरु हुनुअघि दक्षिण अफ्रिकाका केही खेलाडीहरू मैदानमा सर्प रहेको जानकारी दिएका । त्यसपछि ग्राउन्ड स्टाफलाई फिल्डमा बोलाइयो । सबै आवश्यक उपकरण लिएर जमिनमा पुगेर सर्पलाई लिएर गरे । खेल करिब पाँच मिनेटसम्म रोकिएको थियो । त्यतिन्जेल खेलाडीहरूले अनौपचारिक पेय ब्रेक पाए। 


 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।