नेपाल र बंगलादेशबीचको खेलमा भीआईपीलाई ५ हजारका दरले टिकट बेच्दै एन्फा

person explore access_timeअसोज १०, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपाल र बंगलादेशबीचको मैत्रीपूर्ण फुटबल खेलमा अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा) ले भीआईपीका लागि ५ हजार रुपैयाँमा टिकट बेच्ने भएको छ । मंगलबार घरेलु मैदानमा लामो समय पछि हुन लागेको यो मैत्रीपूर्ण खेलमा एन्फाले महँगो दरमा टिकट बेच्न लागेको हो ।


एन्फाका महासचिव किरण राईका अनुसार बंगलादेशविरुद्धको मैत्रीपूर्ण खेलका लागि ८० वटा टिकटको मूल्य ५ हजार रुपैयाँ तोकिएको हो ।  उक्त खेलका लागि भीआईपीतर्फको  सो टिकटको मूल्य ५ हजार तोकिएको राईको भनाइ छ । ८० टिकटको मूल्य ५ हजार भएपनि बाँकी टिकट भीआईपीतर्फ १ हजार र साधारणतर्फ ५ सय रहेको राईले बताए । ‘हामीले सिमित ८० सिटको टिकटका लागि ५ हजार रुपैया तोकेका छौं । त्यसमा फुटबलमा सहयोग गर्न चाहनेहरुले टिकट काट्नु हुनेछ । बाँकी टिकटको मूल्य पूर्वनिर्धारित नै हुन्छ,’ राईले भने । त्रिपुरेश्वरस्थित दशरथ रंगशालामा हुने खेल मंगलबार साँझ ५ः३० देखि सुरु हुनेछ ।  

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।