अपराध

गोठाटार हत्या प्रकरण : पछ्याएको देखिएन, कुरेर गोली प्रहार

person explore access_timeअसोज ५, २०७९ chat_bubble_outline0

काठमाडौंको गोठाटारमा असोज ३ मा मोहम्मद दर्जी उर्फ लाल मोहम्मदलाई अज्ञात समूहले गोली प्रहार गरे । कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिका–८ गोठाटारमा उनको गार्मेन्ट छ । कपडा प्याक गर्ने प्लाष्टिक लिएर जोरपाटीबाट फर्केका मोहम्मदलाई बा.६ च ५१५२ नम्बरको गाडीबाट ओर्लिनासाथ लखेटेर दुईजनाले गोली प्रहार गरेका हुन् ।


मोटरसाइकलमा सवार ३ जना आरोपी घटनास्थलमा देखिएका छन् । सुटरहरुले कहाँबाट र कहिलेदेखि पछ्याए भन्नेबारे प्रहरीले अनुसन्धान गरेको छ । बा.६ च ५१५२ नम्बरको गाडीका चालक रामप्रसाद गौतमको सहयोग लिएर प्रहरीले मंगलबार दिनभर त्यसबारे अनुसन्धान गरेको थियो । तर, क्लोज सर्किट टेलिभिजन (सिसिटिभी) क्यामेरा अध्ययन गर्दा लाल मोहम्मदलाई पछ्याएको नदेखिएको अनुसन्धानमा संलग्न एकजना अधिकृतले रातोपाटीलाई बताए । ती अधिकृत भन्छन्–‘पछ्याएको भेटिएन, घटनास्थलमा नै कुरेर गोली प्रहार गरेको देखिन्छ ।’मोहम्मद सवार गाडी गार्मेन्ट अगाडि पुग्नासाथ एउटा मोटरसाइकल सँगै पुग्छ । दुईजना ओर्लिएर मोहम्मदको गाडीतिर जान्छन्, चालक मोटरसाइकल फर्काएर कुर्छन् । मोहम्मद झर्नासाथ गोलीको वर्षा शुरु हुन्छ । करिब ३५ सेकेन्डमा ६ गोली प्रहार गरेर उनीहरु भाग्छन् । मोहम्मदलाई ४ गोली लागेको पोस्टमार्टममा संलग्न चिकित्सकहरुले जानकारी दिएका छन् ।सर्लाहीको हरिवन नगरपालिका–२ घर भएका ५८ वर्षीय मोहम्मदको हत्या योजना बनाउन भारत घर भएका नितेन सुधाका गोठाटारस्थित कोशीपारि गेस्ट हाउस एण्ड होटलमा बसेका थिए । सो गेष्ट हाउस मोहम्मदले सञ्चालन गरेको ‘एभेन्जर इन्टरप्राइजेज वर्ल्ड बेस्ट गार्मेन्ट’बाट करिब २ सय मिटरको दुरीमा छ ।

भदौ ३० बाट सो गेष्ट हाउसमा बसेका नितेनले शुरुमा नितेन खानको नाममा १०४ नम्बर कोठा बुक गराएका थिए । असोज १ मा फेरि भुवन मगरको नाम लगबुकमा इन्ट्री गरेर उनी अर्को कोठामा सरेका थिए । भदौ ३ मा गेष्ट हाउसमा नितेनले सुटर बोलाएको अनुसन्धानमा संलग्न अधिकृतहरु बताउँछन् ।

अनुसन्धानमा संलग्न प्रहरी अधिकृतहरूका अनुसार उनलाई सुटरहरुले दोस्रो प्रयासमा हत्या गरेका हुन् । १५ दिनअघि उनीमाथि बौद्ध क्षेत्रको जम्बुडाँडास्थित प्रहरी चौकी नजिकै आक्रमण भएको थियो । गोली हान्न आएका सुटरको मोटरसाइकल अनियन्त्रित भएर ढलेपछि लाल भागेका थिए । सो सूचना पाएर पनि प्रहरीले वास्ता नगर्दा दोस्रो प्रयासमा लाल मोहम्मद मारिएका छन् । 


कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।