बाबुरामको सुझावमा बालेनले जवाफ फर्काए– फुटपाथ बनाउँदा पनि सोच्नुपर्थ्यो नि !

person explore access_timeभदौ ३१, २०७९ chat_bubble_outline0

काठमाडौं महानगरपालिकाका मेयर बालेन शाहले पूर्वप्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराईलाई जवाफ फर्काएका छन् । भट्टराईले शाहको अभियानको प्रशंशा गर्दै केही सुझाव दिएपनि उनले विगतमा भट्टराईबाट कमजोरी भएको औँल्याउँदै जवाफ फर्काएका हुन् । 


भट्टराईले सामाजिक सञ्जालमार्फत बाबुराम भट्टराईले स्वरोजगार श्रमिकका लागि ठाउँ र समय तोकेर व्यवस्थापन गर्न  शाहसँग आग्रह गरेका थिए ।  तर, सुझाव ग्रहण नगरी विगतमा हजारौँ घर भत्काएर फुटपाथ बनाउँदा बाबुरामले यसबारे नसोचेको बताएका हुन् ।उनले बाबुरामलाई जवाफ फर्काएका छन्, ‘यो कुरा त हजुरले हजारौँको घर भत्काएर फुटपाथ बनाउँदा पनि सोच्न पथ्र्यो नि ।’ स्मरण रहोस् बाबुरामले प्रधानमन्त्री हुँदा राजधानीको सडक चौडा पारेका थिए ।  बालेनले बाबुरामको सुझाव ग्रहण नगरी ठाडो जवाफ फर्काएको टिप्पणी समेत सामाजिक सञ्जालमा भएको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।