ad
x

ओलीले सुनिता डंगोललाई शाक्य भनेपछि...

person explore access_timeबैशाख २७, २०७९ chat_bubble_outline0

नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले आफ्नै उम्मेदवारको थर बिर्सेर डंगोललाई शाक्य भनेर सम्बोधन गरेका छन् । 


एमालेले मंगलबार काठमाडौंमा आयोजना गरेको अन्तिम चुनावी सभालाई सम्बोधन गर्ने क्रममा अध्यक्ष ओलीले एमालेका तर्फबाट काठमाडाैं महानगरको उपमेयरमा उम्मेदवार रहेकी सुनिता डंगोललाई सुनिता शाक्य भन्न पुगेका थिए । ओलीले डंगोललाई शाक्य भनेपछि कार्यक्रममा हाँसो चलेको थियो ।केहीबेरपछि ओलीले आफूले झुक्किएर डंगोललाई शाक्य भन्न पुगेको भन्दै पुनः सुनिता डंगोल भनेर सम्बोधन गरेका थिए ।​ 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।