ad

केपी ओलीको विकल्प छैन : प्रदीप ज्ञवाली

person explore access_timeमंसिर ८, २०७८ chat_bubble_outline0

नेकपा एमालेका सचिव प्रदीप ज्ञवालीले संवैधानिक आवरणमा मुलुकलाई प्रतिगामी बाटोमा हिँडाउन लागेको अवस्थामा एमालेले दसौँ राष्ट्रिय महाधिवेशन गर्न गइरहेको भन्दै यो महाधिवेशनबाट देश र जनतालाई एमालेको उपस्थिति देखाएर प्रस्ट सन्देश दिनुपर्ने खाँचो औँल्याएका छन् ।


बुधबार राष्ट्रिय युवा संघको पहलमा गठित ‘साइबर सर्कल’ घोषणा कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै उनले लोकतन्त्र र लोकतान्त्रिक प्रणालीलाई भत्काउने कसैले दुस्साहस नगरोस्, त्यसको पहरेदारको भूमिका एमालेले निर्वाह गर्नेछ भन्ने सन्देश दिनुपर्ने खाँचो औँल्याए । सही नीति र सही नेतृत्व स्थापित गर्ने प्रयोजनका निम्ति महाधिवेशन भइरहेको भन्दै उनले केपी ओलीको विकल्प नरहेको दाबीसमेत गरे ।मुलुकमा अहिले एमालेविरुद्ध चौतर्फी घेराबन्दीको अवस्था सिर्जना भएको पनि उनले बताए । केन्द्र र प्रदेशका सरकारबाट पार्टी बाहिरिएको, केही नेता एमालेबाट चोइटिएको र केही मिडियाको समाचार हेर्ने हो भने एमालेमा खरानी मात्र बाँकी छ जस्तो भन्ने सन्देश प्रवाह भएको अवस्थामा एमालेले दसौँ महाधिवेशनमार्फत त्यो भ्रम चिर्ने पनि उनले प्रस्ट पारे ।संसारलाई सूचना प्रविधिले हत्केलामा अटाउने बनाएको उदाहरण दिँदै उनले साइबर सर्कलमार्फत एमालेका विचार र नीतिलाई आम जनतामा लैजान सहज हुने विश्वाससमेत व्यक्त गरे । सूचना प्रविधि भनेको दुईधारे ब्लेड भएको उदाहरण दिँदै उनले तरिका मिलाउँदा दारी काट्न सकिने र तरिका नमिलाउँदा गाला काट्ने प्रस्ट पारे । उनले मुलुक पनि अहिले त्यस्तै दुई धारमा उभिएको चर्चा गरे । एकातिर केपी ओली र अर्कातिर १० तिर फर्किएका अवसरवादी गरी मुलुक दुई धारमा रहेको उनको भनाइ थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।