‘साइबर सर्कल’का सदस्यलाई सिर्जनशील र रचनात्मक बन्न महेश बस्नेतको सुझाव

person explore access_timeमंसिर ८, २०७८ chat_bubble_outline0
file photo

नेकपा एमालेका युवा नेता महेश बस्नेतले सूचना प्रविधिमार्फत एमाले र यसका नेताविरुद्ध छरिएका भ्रम चिर्न र भ्रम सिर्जना गर्नेहरुलाई कारवाहीको दायरामा ल्याउन एउटा संगठन महसुस गरी एमालेले ‘साइबर सर्कल’ बनाउने निर्णय गरेको बताएका छन् । 


बुधबार ‘साइबर सर्कल’ घोषणा कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै उनले सिर्जनशील र रचनात्मक हुन साइबर सर्कलका सदस्यलाई सुझावसमेत दिए । एक वर्ष अघि साइबर सेना घोषणा गर्दा विपक्षमा आतंकको अवस्था आएको भन्दै बस्नेतले संगठनको नाममा ‘सेना’ जोड्नु द्वन्द्वको प्रतिक हुने भन्ने सुझाव आएका कारण साइबर सेनालाई साइबर सर्कलका रुपमा परिमार्जन गरिएको जानकारी समेत दिए ।बस्नेतले सूचना प्रविधिलाई दुरुपयोग गरेर एमालेका नेताहरुको मानमर्दन गर्नेदेखि लिएर भ्रम छर्ने काम भएको गुनासो पनि गरे । त्यस्ता गतिविधिविरुद्ध प्रत्याक्रमणका लागि साइबर सर्कल घोषणा गरिएको उनको भनाइ थियो ।उनले दशौं महाधिवेशनबाट केपी ओली नै पार्टीका अध्यक्ष बनेर आउने दाबीसमेत गरे । आगामी निर्वाचनमा ओलीकै नेतृत्वमा एमालेले बहुमत ल्याउने र सरकारको नेतृत्वसमेत ओलीले नै गर्ने बताए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।