ad
राजनीति

काँग्रेस संसदीय दलका नेता बानियाँको प्रश्न : दुई–पाँच दिन सत्ता लम्ब्याएर के हुन्छ ?

person explore access_timeकात्तिक ४, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाली काँग्रेसका बागमती प्रदेशसभा संसदीय दलका नेता ईन्द्रबहादुर बानियाँले अल्पमतमा परिसकेको सरकारले प्रदेशसभाको बैठक लम्ब्याएर दुई-पाँच दिन सत्ताको आयु लम्ब्याएर के हुन्छ भन्ने प्रश्न गरेका छन् ।


मुख्यमन्त्री अष्टलक्ष्मी शाक्यले पेस गरेको विश्वासको मतसम्बन्धी प्रस्तावमाथिको छलफलमा बिहीबार भाग लिँदै उनले आफूहरुले यो व्यवस्था र संविधान रक्षाका लागि गठबन्धन बनाएको बताए । उनले आगामी निर्वाचनसम्म नै यो गठबन्धन जारी रहने पनि बताए । उनले प्रदेश सरकारले धेरै भ्रमको खेती गरेको र कागजमा मात्र विकासको खाका देखाउने गरेको बताए ।उनले भने, ‘प्रदेशको गौरवको योजना सुरुङ मार्ग कता गयो ? कागजमा के के मुक्त भयो के के भयो ! कति गरिबले खरको छाना हटाएर जस्ता पाता हाले ? लोभ र भ्रमले जनतालाई कति दिन झुक्याउने ?’उनले जनतालाई खुशी कागजमा होइन, व्यवहारमा ल्याउनु पर्ने बताए । त्यो काम अब आफूहरुको सरकारले गर्ने पनि उनले बताए । उनले मुख्यमन्त्री शाक्यले राजीनामा दिएर मार्ग प्रशस्त गरिदिएको भए राम्रो हुन्थ्यो भन्ने धारणासमेत राखे । उनले भने, ‘गठबन्धनको पक्षमा ५९ जना सांसद पुगिसकेको छ, यो कुरा थाहा हुँदा हुँदै धेरै अलमल नगर्न आग्रह गर्दछु ।’

 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।