उपत्यकामा सवारी आवागमन बढ्दै, चेकजाँचमा कडाइ, तस्बिरमा हेर्नुहोस्

१ बजेसम्म १ हजार दुई सय ५३ वटा सवारी साधनलाई कारवाही

person explore access_timeजेठ २१, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं उपत्यकामा शुक्रवारबाट थप ११ दिनका लागी निषेधाज्ञाको समय थपिएको छ । निर्माण सामग्री ढुवानीका र वर्कशप संचालनमा आएसँगै सवारीको चाप पहिलेभन्दा बढ्न थालेको छ । स्थानीय प्रशासनले आजबाट विहान ९ बजेसम्म किराना, डिपार्टमेन्ट स्टोर र सवारी मर्मत केन्द्रहरु खोल्न दिने निर्णय गरेको छ । यसअघिको भन्दा सामान्य सहजीकरण गरेको प्रशासनले चेकजाँचमा भने कडाई गरेको छ ।

​काठमाडौंको बानेश्वर, चावहिल, कोटेश्वर, पुतलीसडक लगायतका स्थानमा प्रहरीले चेकजाँचमा कडाई गरेको छ । ट्राफिक प्रहरीले सवारी पास भएका तर लाइसेन्स नभएका सवारीलाई पनि होल्ड गरेर कारवाही गरिरहेको छ । शुक्रबार ११ बजेसम्म १ हजार दुई सय ५३ वटा सवारी साधनलाई कारवाही गरिएको ट्राफिक प्रहरी महाशाखाले जनाएको छ । त्यसमध्ये  ८ सय ९३ वटा दुईपांग्रे सवारीसाधन कारवाहीमा परेका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।