केन्द्रीय संस्करण
गण्डकीमा गडबड

सरकारमा जान्न भनिसकेको छु, अनावश्यक हल्ला चलाइयो : इन्द्रलाल सापकोटा

person explore access_timeबैशाख १६, २०७८ chat_bubble_outline0

पोखरा । गण्डकी प्रदेशसभा सदस्य इन्द्रलाल सापकोटाले आफूलाई बदनाम गर्ने गरी विभिन्न कोणबाट अनावश्यक हल्ला चलाइएको आरोप लगाएका छन् । मुख्यमन्त्री पृथ्वी सुब्बा गुरुङ विरुद्ध अविश्वास प्रस्ताव पेश भइसकेको अवस्थामा आफू पनि सरकारमा सामेल भएर नेकपा एमालेभित्रको एकतालाई बलियो बनाउने प्रयास भएको भन्दै हल्ला चलाइएको उनले बताए ।

‘म यस्तो बेलामा मन्त्री हुन जान्छु र ?’ रातोपाटीसँग कुरा गर्दै उनले भने, ‘बिहान केही महोदयले मलाई सोध्नुभएको थियो तर मैले यो अवस्थामा मन्त्री हुन इच्छुक छैन भनेर प्रस्ट भनिसकेको छु ।’

गण्डकी प्रदेशसभामा नेकपा एमालेको खनाल–माधव पक्षका एकमात्र सांसद रहेका उनले हिजो सहज परिस्थितिमा आफूलाई वास्ता नगरिएको तर अहिले अविश्वास प्रस्ताव आइसकेपछि फ्लोर क्रस गर्ने त्रासले सरकारमा सामेल गर्न खोजिएको उनको भनाइ छ ।

तर आफूले अविश्वास प्रस्तावमाथि मतदान हुँदा पार्टी संसदीय दलको निर्णयलाई उल्लंघन नगर्ने उनले बताए । ‘मैले फ्लोर क्रस गर्छ कि भनेर उहाँहरु डराउनु पर्दैन,’ उनले भने, ‘यो उमेरमा आएर म आफ्नो करिअरलाई धरापमा पार्दिनँ ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.