ad

भारतीय सेना प्रमुख आउँदा आकाशमा कालो बेलुन, माइतीघरमा कालो झण्डा ! (फोटो/भिडियो)

person explore access_timeकात्तिक १९, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । भारतीय स्थल सेनाध्यक्ष मनोज मुकुन्द नरवणे काठमाडौं आउँदा सांकेतिक विरोध गरिएको छ । नेपाल–भारत सीमा विवादमा विवादास्पद अभिव्यक्ति दिएका नरवणेको नेपाल भ्रमणको विरोधमा माइतीघर मण्डलामा २१ वटा साना संघ, संगठनले कालो झण्डासहित प्रदर्शन गरेका छन् । 


यसैगरी ग्रेटर नेपाल नेशनालिस्ट फोरमले ‘नेप्लिज हेट नरवणे, ब्याक अफ इन्डिया’ लेखेको ब्यानर सहित आकाशमा कालो बेलुन उडाएको छ । कालो बेलुन कुन ठाउँबाट उडाइएको थियो भन्ने चाहिँ खुल्न सकेको छैन । 
प्रहरीले ग्रेटर नेपालका अध्यक्ष फणिन्द्र नेपाल सहितका समूहले विरोध गर्नसक्ने विष्लेषणसहित उनीहरुलाई निगरानी गरिरहेको थियो । माइतीघरमा हुने आन्दोलनमा बारम्बार देखिने हेमराज थापा, ज्ञानेन्द्र शाही र फणिन्द्र नेपाललाई नरवणेको भ्रमण अवधिभर निगरानीमा राखिएको नेपाल प्रहरीका एक उच्च अधिकृतले रातोपाटीलाई बताए ।
यसैगरी नरवणेलाई ‘कालो झण्डाले स्वागत गर्नुपर्छ’ भन्ने अभिव्यक्ति दिएका पुण्य गौतलाई प्रहरीले बिहानै पक्रेको छ ।  


 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।