केन्द्रीय संस्करण

कनिकाको कोरोना संक्रमणको छैटौं परीक्षण ‘नेगेटिभ’, अझै एकपटक हुन बाँकी

person explore access_timeचैत २२, २०७६ chat_bubble_outline0

बलिउडको पार्श्व गायनमा चर्चित गायिका कनिका कपुरको कोरोनाभाइरसको छैटौं परीक्षण नेगेटिभ आएको छ । लखनउको संजय गान्धी पोस्ट ग्राजुएट इन्स्टिच्युट अफ मेडिकल साइन्स (एसजीपीजीआईएमएस) मा भर्ना भएकी गायिकाको पाँचौं नतिजा शनिबार सार्वजनिक भएको हो । यद्यपि, डाक्टरलाई विश्वास गर्ने हो भने उनको कोरोनाभाइरसको अर्को एउटा परीक्षण बाँकी छ र त्यसमा नेगेटिभ आए उनलाई डिस्चार्ज गरिनेछ ।

केही दिन अघिको कुराकानीमा एसजीपीजीखनईएमएसका निर्देशक डा. आरके धीमानले भनेका थिए, ‘कनिकाको स्वास्थ्यमा सुधार भइरहेको छ र उनी खाना पनि समयमा नै खाइरहेकी छिन् ।’


सोसल मिडियामा कनिकाको स्वास्थ्यस्थिती खराब भएको खबरलाई डाक्टरले निराधार बताएका छन् । त्यतिबेला उनले कनिकाको कोरोनाभाइरसको परीक्षण लगातार दुई पटक नेगेटिभ आए मात्रै उनलाई अस्पतालबाट छुट्टी दिन मिल्ने जानकारी दिएका थिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.