केन्द्रीय संस्करण

प्रधानमन्त्री ओलीको प्रश्न : के गोकर्ण रिसोर्ट बन्द गर्नुपर्ने हो ?

person explore access_timeमाघ १५, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले सरकारले विभिन्न स्थानका सरकारी जग्गा यति होल्डिङसलाई भाडामा दिँदा नीति, नियम र कानुनअनुसार नै दिएको दाबी गरेका छन् । बुधबार पार्टीको केन्द्रीय समिति बैठकमा बोल्दै प्रधानमनत्री ओलीले यस्तो दावी गरेका हुन् ।

सरकारले यति होडिङसलाई सरकारी जग्गा भाडामा दिँदा अनियमितता भएको भन्ने समचारको प्रतिवाद गर्दै ओलीले यस्तो बताएका हुन् । उनले मदन भण्डारी र पासाङ लामु शेर्पासँग जोडेर सो विषयमा अनावश्यक भ्रम फैलाएको भन्दै अघिल्लो सरकारले गरेको सम्झौतालाई आफ्नो सरकारले निरन्तरता दिएको मात्रै बताए । ‘यो त देउवा सरकारले दिएको थियो । यो सरकारले पनि दिने नीति अनुसार नै दिएको छ,’ उनले भने, ‘यो अहिलेको सरकारको कुरा होइन । पहिलेको सरकारको कुरा हो ।’

उनले व्यापारी घरानाबीचको अस्वस्थ प्रतिस्पर्धामा सरकार नपर्ने भन्दै गोकर्ण रिसोट राजाले विदेशीलाई दिएको तर अहिले नेपालीले पाएको बताए । ‘समय अवधि अगाडि नै दिइएको छ भन्ने कुरा आएको छ । त्यसरी दिन मिल्छ । गोकर्ण रिसोर्ट विदेशीलाई दिइएको थियो । अहिले नेपालीलाई दिइएको छ । के गोकर्ण रिसोर्ट बन्द गनुपर्छ भन्ने हो ?,’ उनको प्रश्न थियो । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...