ad
x

नेकपा स्थायी समिति बैठक : झलनाथ ५ मिनेट ढिलो पुगे, ओलीको कुर्सी खाली राखेर सुरु भयो बैठक

person explore access_timeमंसिर २९, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)को स्थायी कमिटि बैठक पार्टी कार्यालय धुम्वाराहीमा सुरु भएको छ ।


एक वर्षपछि बसेको स्थायी समिति बैठकको अध्यक्षता कार्यकारी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले गरिरहेका छन् । बैठकमा प्रधानमन्त्रीसमेत रहेका अध्यक्ष केपी ओली भने उपस्थित छैनन् ।यसअघि आइतबार बिहान प्रधानमन्त्रीको सरकारी निवास बालुवाटारमा बसेको नेकपाको सचिवालय बैठकमा केहीबेर सहभागी भएका ओली धुम्बराहीको बैठकमा सहभागी नभएका हुन् । ओली सोमबारको बैठकमा पनि उपस्थित हुने सम्भावना नरहेको प्रधानमन्त्रीको सचिवालयले जनाएको छ । ‘प्रधानमन्त्री अझै पनि रेस्टमै भएकाले स्थायी कमिटि बैठकमा सहभागी नहुनुभएको हो । यद्यपी दुवै अध्यक्षबीच निरन्तर छलफल भइरहेको छ’ प्रधानमन्त्रीका प्रेस सल्लाहकार समेत रहेका नेकपाको प्रचार विभाग उपप्रमुख सूर्य थापाले बताए ।४५ सदस्यीय नेकपाको स्थायी समितिका अधिकांश सदस्य सहभागी भएका छन् । बैठकको अग्रभागमा सचिवालय सदस्यहरु बसेका छन् । जसमा प्रधानमन्त्री समेत रहेका ओलीका लागि पनि कुर्सी भने तयारी अवस्थामा राखिएको छ । उपप्रधानमन्त्री समेत रहेका रक्षा मन्त्री ईश्वर पोखरेल र कार्यकारी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहालको बीचमा ओलीका लागि कुर्सी छुट्याइएको छ । तर उनको कुर्सी खाली देखिन्छ ।त्यस्तै वरिष्ठ नेता झलनाथ खनाल पनि निर्धारित समयभन्दा केही ढिलो पुगेकाले उनको कुर्सी पनि खाली देखिएको छ । खनाल बैठक सुरु भएको ५ मिनेटपछि पुगेको उनका प्रेस सहयोगी कृष्ण भट्टराईले जानकारी दिए ।बैठकका लागि पार्टीको सचिवालयले पाँच एजेन्डा तय गरेको छ ।


कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।