ad
केन्द्रीय संस्करण
महरा प्रकरण

यस्ता छन् महराविरुद्धको अभियोग पुष्टि गर्न प्रस्तुत सबुद प्रमाण र १५२ थान कागजात

person explore access_timeकात्तिक १५, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । निवर्तमान सभामुखकृष्णबहादुर महराविरुद्ध जर्वजस्ती करणी उद्योग अन्तरगत सजायसहितको माग दावी गर्दै सरकारी वकिलको कार्यलयले अदालतमा दायर गरेको अभियोग पत्रमा ५ वटा सबुद प्रमाणसहित घटनासँग सम्बन्धित १५२ वटा कागजपत्र प्रमाणका रुपमा पेश गरेको छ ।

सरकारी वकिलको कार्यालयले बिहीबार अदालतमा दायर गरेको अभियोगपत्रमा सवुद प्रमाणका रुपमा घट्नास्थलको फोटो र पीडितले बोलेको भिडियो रहेको पेनड्राइभदेखि घटनास्थलबाट संकलन भएको चस्माको डण्डी र चस्माको सीसा समेत रहेका छन् । घटनास्थलबाट बरामद सिसाको गिलास, रक्सीको बोतल हाम्रा कुरा डटकमका प्रधानसम्पादकले अजयबाबु सिवाकोटीले पीडितसँग लिएको अन्र्तवार्ता रहेको डीभीडी रहेका छन् । त्यस्तै घटनाको दशी प्रमाण तथा कसुरसँग सम्बन्धित चिज बस्तुमा गवाह जाहेरवाला  पीडित तथा देख्ने सुन्नेहरुको बयान समेटेको छ । जसको देख्ने सुन्नेमा महराकै सुरक्षाका लागि खटिएका सुरक्षाकर्मीहरु छन् ।


यस्ता छन् प्रमाणका कागजात :

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.