केन्द्रीय संस्करण

एनआरएनए मदागास्कारको अधिवेशन सम्पन्न ,अध्यक्षमा रमेश राई

person explore access_timeभदौ २३, २०७६ chat_bubble_outline0

अफ्रिका । गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) , मदागास्कर राष्ट्रिय समन्वय समितिको साधारणसभाबाट रमेश राई अध्यक्षमा निर्वाचित भएका छन् ।

सर्बसम्मत रुपमा निर्बाचित कार्यसमितिका उपाध्यक्ष दान बहादुर थापा  र  कर्ण शेर राई, महासचिव  होम नारायाण श्रेष्ठ , सचिव  सुबास आले मगर , कोषाध्यक्ष  पेम्बा  शेर्पा, युवा सयोजक  राम कुमार राई  र सदस्यहरुमा बिर बहादुर मगर ,तेज बहादुर कार्की,  सिव राज कन्डेल ,बुलन  गुरुङ, मन कुमार मगर, रमेश राणा ,हिम बहादुर बुढाथोकी, दिनेश खड्का ,भरत आचर्य , धन राज सावा लिम्बु, यादव नेपाल र लाल बाबु ठाकुर रहेका छन् ।

त्यसै गरि सल्लाहाकारमा आङ गेल जि शेर्पा , पुर्ण बहादुर खड्का र  मार्क गुरुङ चयन हुनु भएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.