केन्द्रीय संस्करण

चौथो टेस्टमा अष्ट्रेलियाको फराकिलो जित

person explore access_timeभदौ २३, २०७६ chat_bubble_outline0

एसेज सिरिजको चौथो टेस्टमा अष्ट्रेलियाले इङल्यान्डलाई एक सय ८५ रनले हराएको छ । फराकिलो जितसँगै पाँच खेलको एसेज सिरिजमा अष्ट्रेलियाले २–१ को अग्रता लिएको छ ।

इङ्ल्यान्ड अन्तिम दिन ९१.३ ओभरमा एक सय ९७ रनमा अलआउट भयो । इङल्यान्डका लागि ओपनर जो डेनलीले ५३, जस बटलरले ३४ जेसन रोयले ३१ र जोनी बेयरस्टो २५ रन बनाए । अष्ट्रेलियाका प्याट कमिन्सले चार विकेट लिए । जोसन हेजलवुड र नाथन लायनले दुई दुई विकेट लिए । मिचेल स्टार्कले एक विकेट झारे ।

स्टिम स्मिथले तीन सय १९ बलमा २४ चौका र दुई छक्का सहित दुई सय ११ रनको दोहोरो शतक प्रहार गरेपछि अष्ट्रेलियाले पहिलो इनिङ्समा आठ विकेटको क्षतिमा चार सय ९७ रन बनाउँदै इनिङ्स समाप्तीको घोषणा गरेको थियो । पहिलो इनिङ्समा इङ्ल्यान्ड तीन सय १ रनमा अलआउट भएपछि एक सय ९६ रनले पछि परेको थियो ।

पहिलो इनिङमा इङल्यान्डका स्मिथले ८२ रन, रोय ब्रुन्सले ८१ र कप्तान जोय रुट ७१ रन जोड्नु बाहेक अन्यले राम्रो प्रर्दशन गर्न सकेका थिएनन् । अष्ट्रेलियाका जोश हेजलवुडले चार विकेट लिएका थिए । मिचेल स्टार्क र प्याट कमिन्सले तीन तीन विकेट लिए ।

अष्ट्रेलियाले एक सय ८६ रनमा ६ विकेटको क्षतिमा दोस्रो इनिङ्सको समाप्ती गर्दै इङ्ल्यान्डलाई तीन सय ८३ रनको लक्ष्य दिएको थियो । पहिलो खेल अष्ट्रेलियाले जितेको थियो । दोस्रो खेल ड्र भएको थियो । तेस्रो खेलमा इङ्ल्यान्डले जितेको थियो । अब अन्तिम तथा पाँचौ टेस्ट १२ सेप्टेम्बर देखि सुरु हुनेछ ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.