केन्द्रीय संस्करण

स्कार्पियोसहित लाखौंको अवैध सामान बरामद

person explore access_timeभदौ २२, २०७६ chat_bubble_outline0

रौतहट – जिल्ला प्रहरी बाराको छुटा छुटै नस्तीटोलीले नेपाली नम्बरको स्कार्पियोसहित लाखौं मुल्य बराबरको अवैध भारतीय सामान बरामद गरेको छ । ईलाका प्रहरी कार्यालय निजगढको टोलीले पुर्वपश्चिम महेन्द्र राजमार्गमा चेकजाँचको क्रममा आईतवार लु २ ख३७ नम्बरको ट्कमा १५हजार किलो अवैध सुपारी बरमद गरेको छ ।


त्यसैगरी पर्सौनी स्थित प्रहरीले बा १९च ३९५४ नम्बरको स्कार्पियो चेकजाँच गर्दा भारतीय बजार रक्सौलबाट अवैध रुपमा भित्रयाएको २० थान स्टेपलाइजर बरामद गरेको छ । गाडी चालक रौतहट बृन्दाबन नगरपालिका ७ का अनिसकुमार साह र उनीसँगै रहेका गरुडा नरपालिका २ का रामप्रवेश मण्डल पनि पक्राउ परेको प्रहरीले जनाएको छ ।

त्यसैगरी तस्करहरुले भारतीय नाकाबाट अबैधरुपमा भित्रयाइएको कपडा,कस्मेटिक,किराना,कपडा लगायत १० लाख मुल्य बराबरको अवैैध सामान गस्ती टोलीले बरामद गरेको बाराका प्रहरी प्रमुख एसपी विकास खनालले बताए ।

बरामद ट्क,स्कार्पियो,सुपारी र अबैध सामान गरी ४० लाख बढीको मुल्यांकन रहेको एसपी खनालले जनाएका छन । बरामद गाडी मानिस तथा सामानहरु आवशयक कार्यवाहीको लागी बिरगञ्ज भन्सार कार्यालय पठाइएको बारा प्रहरीले जनाएको छ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.