केन्द्रीय संस्करण

दीपक मनाङ्गे निर्माता रहेको ‘पोई पर्यो काले’ को यस्तो छ शीर्ष गीत

person explore access_timeभदौ २२, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं –शिशिर राणाको निर्देशन रहेको फिल्म ‘पोइ पर्यो काले’ को शीर्ष गीत सार्वजनिक भएको छ । निर्माण युनिटले राजधानीमा एक कार्यक्रमको आयोजना सहित शीर्ष गीत ‘पोई पर्यो काले’ सार्वजनिक गरेको हो ।
लोक शैलीमा तयार भएको गीतमा थुप्रै कोरस समेत प्रयोग गरिएको छ ।

गीतमा अभिनेता सौगात मल्ल, आकाश श्रेष्ठ, अभिनेत्री पूजा शर्मा, श्रृष्टि श्रेष्ठ लगायतको नृत्य देख्न सकिन्छ । भब्य सेटका बीच छायाँकन भएको यो गीत बालाजुको नेपाल चलचित्र विकास कम्पनीको प्राङ्गणमा खिचिएको हो । जसको कोरियोग्राफी रामजी लामिछानेले गरेका हुन् । 

निर्देशक राणाकै लेखन रहेको फिल्म किरण नेपालीको प्रस्तुतिमा राजिव गुरुङ (दिपक मनाङ्गे) र सरोज नेपालीको लगानीमा बनेको हो । अमलादेवी राई फिल्मकी कार्यकारी निर्माता हुन् । यस फिल्मको मूल कथा अभिनेता सौगातको वरिपरि घुमेको छ । 

रामजी लामिछानेको कोरियोग्राफी, शिव ढकालको छायाँकन रहेको गीतमा अर्जुन पोखरेलको संगीत, रामचन्द्र काफ्ले र अन्जु पन्तको स्वर र नृपेश उप्रेतीको शब्द रहेको गीत बुढासुब्बा म्युजिकको युट्युव मार्फत सार्वजनिक भएको हो । 

फिल्म भने ८ कार्तिकबाट प्रदर्शनमा आउने निर्माण युनिटले जानकारी दियो । 

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.