केन्द्रीय संस्करण

सामाजिक सुरक्षा योजना कार्यान्वयन प्रक्रियामा कडा निगरानी गरिने

person explore access_timeभदौ १८, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौं– सरकारले सामाजिक सुरक्षा योजना कार्यान्वयन भए /नभएको कडा निगरानी गर्ने भएको छ । श्रम, रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षामन्त्री गोकर्ण विष्टले सामाजिक सुरक्षा योजना कार्यान्वयन नगर्ने विद्यालय भए त्यसबारे जानकारी गराउन संस्थागत विद्यालय शिक्षक युनियनलाई पनि आग्रह गरेका हुन् ।

युनियनका पदाधिकारीसँग बुधबार सिंहदरबारमा भएको भेटमा उनले श्रमिक शिक्षकहरुलाई न्यूनतम वेतन नदिएको पाइए कडा कार्वाही हुने चेतावनी पनि दिए । मन्त्री विष्टले श्रमिकहरुको न्यूनतम वेतन, वेतनको बैकिङ प्रणालीमार्फत् भुक्तानी गर्ने तथा हरेक श्रमिकलाई सामाजिक सुरक्षाको दायरामा नल्याउने कुनै पनि संस्थामाथि कार्वाही गर्न सरकार प्रतिवद्ध रहेको पनि बताए ।

मन्त्री विष्टले सरकारले सबै श्रमिकहरुको हितलाई ध्यानमा राखेर सामाजिक सुरक्षा योजना कार्यान्वयनमा ल्याएको पनि स्मरण गराए ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.