केन्द्रीय संस्करण

भारतीय कारको ठक्करबाट रुपन्देहीमा २ जनाको मृत्यु

person explore access_timeभदौ १८, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

बुटवल– रुपन्देहीको भैरहवामा मोटरसाईकललाई भारतीय कारले ठक्कर दिँदा दुई जनाको मृत्यु भएको छ । भैरहवाको अञ्चलपुरमा भैरहवाबाट बुटवल तर्फ जादै गरेको लु २४ प २८३५ नम्बरको मोटरसाईकललाई सोही दिशामा जादै गरेको युपी १४ सिबि ००८८ नम्बरको भारतीय कारले ठक्कर दिएको थियो ।

ठक्करबाट गम्भीर घाईते भएका ओमसतिया गाउँपालिका वडा नम्बर ३ बस्ने ५८ वर्षीय प्रेमजित थारु र उनको श्रीमती ५६ वर्षीय बासमति थारुको उपचारको क्रममा मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका प्रवक्ता डिएसपी धर्मराज भण्डारीले जानकारी दिए । ठक्कर दिने भारतीय गाडी र चालक प्रहरी नियन्त्रणमा रहेको उनले बताए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.