केन्द्रीय संस्करण

मुसीकोट नगरपालिका मेयर सापकोटा जापानमा सम्मानित

person explore access_timeभदौ ११, २०७६ chat_bubble_outline0

बुटवल ।  गुल्मीको मुसीकोट नगरपालिकाका मेयर सोमनाथ सापकोटा सहितका ३ जना जनप्रतिनिधि जापान भ्रमणमा पुगेका छन् ।  उनीहरुलाई जापानमा रहेका नेपालीहरुको विभिन्न संघ संगठनहरुले स्वागत कार्यक्रमको आयोजना गरी अभिनन्दन गरेका छन् ।
 अर्याल सेवा समाज जापानले मेयर सापकोटा ,   सोही नगरपालिका वडा नम्वर ७ का वडाध्यक्ष प्रकाश काफ्ले , वडा नम्वर ८ का वडाध्यक्ष नारायण सापकोटालाई अभिनन्दन गरिएको हो । 
   गुल्मी कै ईन्द्रेगौडा घर भएका अर्यालय सेवा समाज जापानका अध्यक्ष गोविन्द्र प्रसाद अर्याललेको अध्यक्षतामा भएको सम्मान कार्यक्रममा हरितालिका तीज  विशेष कार्यक्रममा तीनै जना जनप्रतिनिधि   र  नेपालबाट गएका बुवा आमाहरुलाई पनि नचाइएको थियो ।

   कार्यक्रमका प्रमुख अतिथी मुसिकोट नगरपालिकाका मेयर सोमनाथ सापकोटाले बिदेशमा रहेका अर्लाङ्घकोट, वामी, कुर्घा , आँपचौर सहितका मुसिकोटवासीले समाजमा पुर्याएको योगदानको प्रशंसा गर्दै आगमी दिनमा पनि  वैदेशिक रोजगारमा रहेका मुसिकोटवासीको सहयोग र सहकार्य खाँचो  रहेको धारणा राखेका थिए ।

   मुसिकोट नगरपालिकाले अगाडी सारेको लघु जलविद्युत लगायतको उद्यम विकासमा बैदेशिक रोजगारमा रहेका नगरवासीको लगानी भित्राउने उद्देश्यका साथ भदौं ७ गते नेपालबाट जापान पुगेका  मेयर सापकोटा सहितका जनप्रतिनिधीहरु भदौं २० गते नेपाल फर्किने कार्यक्रम रहेको अर्याल समाज  जापानका अध्यक्ष्ँ गोविन्दप्रसाद सापकोटाले बताए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.