के सलमानले रानूलाई दिए ५५ लाखको घर ?

person explore access_timeभदौ ११, २०७६ chat_bubble_outline0
Photo: jagran.com

सोसल मिडियामा सक्रिय हुनेहरुलाई पक्कै पनि रानू मण्डल को हुन् थाहा होला । लता मंगेशकरको स्वर रहेको ‘एक प्यारका नगमा हे’ गीत गाएर रातारात इन्टरनेट सेन्सेसन बनेकी रानूको जीवनले यस्तो मोड लिएको छ कि उनको संसार नै बदलिएको छ ।

संगीत निर्देशक हिमेश रेशमियाले उनलाई आफ्नो फिल्म ह्याप्पी हार्डी एण्ड हिरमा गाउने मौका दिएका छन् । तर रानूबारे एउटा यस्तो खबर सोसल मिडियामा भाइरल भइरहेको छ जसबारे थाहा पाउँदा तपाईं चकित हुनुहुनेछ ।


स्मरण रहोस्, जब रानूको सुरिलो स्वरको भिडियो इन्टरनेटमा भाइरल भएको थियो तब हिमेशले एक सिंगिंग रियालिटी शोमा उनलाई बोलाएर गीत गाउन लगाए र आफ्नो फिल्ममा गीत गाउन लगाउने भनेर घोषणा गरे । हिमेशले आफ्नो बचन पनि निभाए । ह्याप्पी हार्डी एण्ड हिरमा रानूले तेरी मेरी कहानी रेकर्ड गरेकी छिन् जसको एउक भिडियो सोसल मिडियामा धेरैले हेरेका छन् ।

यस्तै, सोसल मिडियामा सलमान खान रानूको मद्दतका लागि अग्रसर भएको चर्चा पनि अत्यधिक छ । सलमानले उनलाई ५५ लाखको घर दिएको भन्ने खबर निकै फैलिएको छ । सलमानले रानूलाई आफ्नो नयाँ फिल्म दबंग थ्री मा गीत गाउन लगाउने बताइएको छ । यद्यपि, यी खबरको अहिलेसम्म आधिकारिक पुष्टि भने भएको छैन । यसै पनि सलमान बलिउडमा आफ्नो सहयोगी छविका लागि चर्चित छन् ।

रानू पश्चिम बंगलाको रानाघाटमा बस्छिन् र त्यहाँ स्टेशनमा फिल्मको गीत गाएर गुजारा गर्थिन् । यतिबेला स्थानीय युवक अतिन्द्रले उनको भिडियो रेकर्ड गरेर सोसल मिडियामा पोष्ट गरेका छन् । भिडियो भाइरल भयो र रानू स्टार बनिन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।