ad
केन्द्रीय संस्करण

सुजुकीको ‘च च व्हील’ अफर

person explore access_timeभदौ १०, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– नेपालका लागि आधिकारिक आयातकर्ता तथा बिक्रेता भी.जी. अटोमोबाइल्सले आउँदो दशैं तथा तिहारलाई लक्षित गरी उपभोक्ता प्रवर्धन योजना सुजुकी च च व्हील प्रारम्भ गरेको छ ।

जस अनुसार ग्राहकले सुजुकी ब्रान्डका कुनै पनि बाईक तथा स्कुटर किन्दा ग्यारन्टीका साथ तुरुन्तै १० हजार र बम्परमा जिक्सर एस एफ २५० बाईक जित्न सक्ने छन् ।

च च व्हील अफर ग्राहकहरुको मन जित्ने कुरामा कम्पनी निश्चिन्त छ.। विभिन्न नविनतम मोडल र दिजाइनहरुले गर्दा सुजुकी बाईक तथा स्कुटरले ग्राहकहरुको मन जितिरहेको अवस्थामा यस योजनाले ग्राहकहरुलाई थप उत्साहित बनाउने कुरा कम्पनीका मार्कोटिङ म्यानेजर समित सिंह बताए ।

‘स्क्र्र्याच बाटै १० हजार गनौ खरर र बम्परमा जिक्सर एस एफ २५० चधौ सरर’ नाराका साथ लागू गरिएको यस च च व्हील योजना केहि समयका लागि मात्र लागू गरिएकोले सम्पूर्ण ग्राहकहरुमा बाईक किनी मौकाको फाइदा उठाउनको लागि कम्पनी अनुरोध गर्दछ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.