केन्द्रीय संस्करण

भक्तपुरमा चोरी र लुटपाटमा संग्लन २ जना पक्राउ

person explore access_timeभदौ ९, २०७६ chat_bubble_outline0

भक्तपुर- महानगरीय प्रहरी वृत्त ठिमीले चोरी र लुटपाटमा संग्लन दुई जना युवाहरुलाई पक्राउ गरेको छ । सोमबार प्रहरीले चार दोवाटो ठिमीबाट चोरी गर्ने समूहका नुवाकोट बागेश्वरी गाँउपालिका वडा नम्बर ४ का १९ वर्षका एरिन तामाङ र काभ्रे बनेपा नगरपालिका वडा नम्बर ८ का २४ बर्षीय पञ्च घलानलाई पक्राउ गरेको हो ।

उनीहरुले ठिमीका विभिन्न स्थानमा रहेका मोवाइल सञ्चालकहरु दायाँ बायाँ गएको मौका छोपी मोबाईल तथा पैसाका व्याग चोरी गरेर भाग्य गरेका वृत्तका प्रमुख प्रहरी नायव उपरिक्षक शान्तिराज कोइरालाले जानकारी दिएका छन् । 

उनीहरुको साथबाट चोरीका मोवाईल ७ थान, लुटपाट भएका व्याग, नगद १ हजार ७ सय, ए.टि.एम.कार्ड, नागरिकता लगायतका सामानहरुसहित पक्राउ गरेको हो ।  यसबारेमा थप अनुसन्धान भईरहेको प्रहरी नायव उपरीक्षक कोइरालाले बताए । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.