केन्द्रीय संस्करण

लियो भुटनदेविको पहलमा कारागारलाई भाडाँकुडाँ सहयोग

person explore access_timeभदौ ९, २०७६ chat_bubble_outline0

मकवानपुर – लियो क्लव अफ हेटौडा भुटनदेविले क्षेत्रिय कारागार भिमफेदि मकवानपुरलाई खाना पकाउने भाडाँकुडाँ सहयोग उपलब्ध गराएको छ । आज कारागारमा एक कार्यक्रमको आयोजना गरि २० हजार बराबरको ६ थान प्रेसर कुकर सहयोग गरेको लियो क्लवका सदस्य तथा कार्यक्रम संयोजक विजय बजगाईले बताए ।


क्षेत्रीय कारागार भिमफेदिका प्रशासन प्रमुख प्रकाश खनाल खनालले कारागारमा सहयोग गरेकोमा लियो क्लवप्रति आभार व्यक्त गर्दै युवाहरुको जोसजाँगर देखेर खुशी भएको बताए । दिनदुखीहरुलाई सबैले सहयोग गर्नु पर्ने भन्दै सामाजिक कार्यमा छुट्टै आनन्द मिल्ने बताए ।
 
समाजसेवि भिम श्रेष्ठले सामाजिक क्षेत्रमा सहयोग गर्नुसबैको दाहित्व भएको भन्दै सोहि दाहित्व पुरा गरेको बताए । उनले यस सहयोग आफु मात्रै नभई सबैको सहयोग रहेको बताए । 

लियो क्लवले गरेको समन्वय, समाजप्रति देखाएको चासो प्रति सकरात्मक भएको बताए ।

लियो क्लवका अध्यक्ष रुपक कालिराजले कैदिबन्दीको क्षमता अनुसार पकाउने भाडाँकुडाँको अभाव भन्ने थाहा पाएपछि खाना पकाउने ६ वटा प्रेसर कुकर सहयोग गरेको बताए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...