केन्द्रीय संस्करण

नाट्टा संघिय स्वरुपमा रुपान्तरण, बाँके च्याप्टरको स्थापना

person explore access_timeभदौ ९, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– मुलुक संघियतामा गई सकेपछि नेपाल एशोसिएशन अफ टूर्स एण्ड ट्राभल एजेन्ट्स (नाट्टा)ले पनि आपूmलाई संघिय स्वरुपमा रुपान्तरण गरि प्रत्येक प्रदेशहरुमा नाट्टाको संजाललाई विस्तार गरि सकेको छ । 

यसै अनुरुप हालै नाट्टा प्रदेश ५ अन्तर्गत बाँके जिल्लामा रहि टूर्स एण्ड ट्राभल व्यवसाय गर्दै आएका व्यवसायीहरुलाई समेटेर नाट्टा बाँके च्याप्टरको स्थापना गरिएको छ । 

सो बाँके नाट्टा च्याप्टरको स्थापना र घोषणा कार्यक्रममा नाट्टा प्रदेश ५ का अध्यक्ष कृष्ण प्रसाद अधिकारीले नेपालमा पर्यटन व्यवसाय र विशेष गरि ट्राभल्स टूर्स व्यवसायमा नाट्टाको संलग्नता र महत्व बारेमा प्रकाश पार्नुका साथै उपस्थित व्यवसायीहरुको विभिन्न जिज्ञासाहरुमा अन्यरकृया भएको थियो । 

उक्त कार्यक्रममा बोल्दै नाट्टा प्रदेश ५ का प्रमुृख सल्लाहकार तथा भिजिट नेपाल २०२० प्रदेश ५ का संयोजक माधव नेपालले नेपाल सरकार र नीजि क्षेत्रविच आपसी सहकार्य र सहयोग पर्यटन क्षेत्रको एक उदाहरणीय समन्वय भएको बताए ।

नाट्टा प्रदेश ५ का महासचिव चन्द्र बहादुर थापाले यस प्रकारको च्याप्टर स्थापनाले व्यवसायीहरुलाई एकताबद्ध गर्न र उत्पन्न समस्याहरुलाई सामूहिक रुपमा समाधान गर्न सघाउ पुग्ने जानकारी गराए । उक्त कार्यक्रममा नाट्टा प्रदेश ५ का पदाधिकारी तथा सदस्यहरुको समेत उपस्थिति रहेको थियो । 

कार्यक्रममा बृहत छलफलबाट निम्नानुसार १३ सदस्यीय नेपाल एशोसिएशन अफ टूर्स एण्ड ट्राभल एजेन्ट्स (नाट्टा) बाके च्याप्टर तदर्थ समितिको घोषणा गरिएको छ । जसमा अध्यक्षमा श्रीराम सिग्देल, उपाध्यक्षमा डिल्लीराज रेग्मी, महासचिवमा झविलाल शर्मा लगायत १३ जना सदस्यीय समिति चयन भएको छ ।

यस च्याप्टरले बाँके लगायत आसपासका क्षेत्रहरुमा रहेका पर्यटन स्थलहरुको विकाश र प्रवद्र्धन गर्न एंव संघारमा रहेको नेपाल भ्रमण बर्ष २०२० लाई आन्तरिक पर्यटनमा सघाउ पुर्याउन यो च्याप्टरको महत्वपूर्ण योगदान रहने कुरामा नाट्टा केन्द्रले विश्वास लिएको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.