केन्द्रीय संस्करण

रवि लामिछानेका समर्थकले आन्दोलन चर्काएपछि चितवन जिल्ला प्रशासनद्वारा कडा आदेश जारी

person explore access_timeभदौ ८, २०७६ chat_bubble_outline1
file photo

काठमाडौं- जिल्ला प्रशासन कार्यालय चितवनले भरतपुर महानगरपालिका १० वरिपरिका केही क्षेत्रमा  ५ जनाभन्दा बढी मानिस जम्मा हुन नपाउने आदेश जारी गरेको छ । टेलिभिजन प्रस्तोता रवि लामिछानेको रिहाईको माग गर्दैै भएको प्रदर्शन र त्यसबाट हुने अशान्तिलाई मध्यनजर गर्दै भरतपुर महानगरका केही स्थानमा भदौ ९ गते बिहानदेखि अर्को आदेश जारी नहुन्जेलका लागि सो आदेश जारी गरिएको हो ।

जिल्ला प्रशासन कार्यालय चितवनको नाममा आज जारी विज्ञप्तिमा स्थानीय प्रशासन ऐन २०२८ को दफा ६ को (३क) बमोजिम महानगर १० को पूर्व, पश्चिम, उत्तर र दक्षिणका केही क्षेत्रमा सो आदेश जारी गरिएको छ । जसअन्तर्गत पूर्वको बाइपास सडकतर्फको आन्तारिक राजश्व कार्यालयको चोकदेखि घरेलु कार्यालयसम्म, पश्चिमको पूर्व पश्चिम लोकमार्गको गण्डकी अस्पतालदेखि चौबिसकोठीसम्म सो आदेश जारी गरिएको छ ।

त्यस्तै उत्तरतर्फको बाइपास सडकतर्फको आन्तारिक राजश्व कार्यलयको चोकदेखि भरतपुर अस्पताल, पुरानो मेडिकल कलेज जाने चोक,नारायाणी मावि चोक, कृषि ज्ञान केन्द्र हुँदै पूर्व पश्चिम राजमार्गको चौबिसकोठीसम्म सो आदेश जारी गरिएको छ भने दक्षिणमा बाइपास सडकको घरेलु कार्यालयको चोकदेखि दुरसञ्चार चोक हुँदै पूर्व पश्चिम लोकमार्गको सप्तगण्डकी अस्पताल चोकसम्म सो आदेश जारी गरिएको छ । पत्रकार शालिकराम पुडासैनी आत्महत्या प्रकरणमा मुछिएका लामिछाने अहिले प्रहरी हिरासतमा रहेका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. Aug. 26, 2019, 8:28 a.m. netra subba
    राजा आउ देश बचाउ , आर्यहाट ले के भन्छ प्रचन्ड ले भन्छ , गृह मन्त्री , के पी ओली, नेपाल पुलिस मुर्दाबाद भनेर नारा लगाउनु भने कै रबी को भक्त हुनु हो ? मलाई त लाग्छ यो अराजक्ता र बिबेकहिन्ता को पराकास्ट नाघिनु हो । सालीक राम को भिडियो सार्वजनिक भये पछाडि रबी लाई अनुसन्धान नरे नि पुलिस ले किन गरेन भनी आरोप लाग्ने थियो । गर्दा नि पुलिस मुर्दाबाद भनेको के हो ? रबी निर्दोश भये छुट्छन तर अनुसन्धान हुनुहुदैन भन्नु भनेको के हो ? के सबै आन्दोलन कारी को नियत सफा छ त ?
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.