केन्द्रीय संस्करण

इङ्ल्यान्डको रोमाञ्चक जित

person explore access_timeभदौ ८, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी- एसेज सिरिज क्रिकेट अन्तर्गत तेस्रो टेस्ट इङ्ल्यान्डले जितेको छ । आइतबारको रोमाञ्चक तेस्रो टेस्टमा इङ्ल्यान्डले अष्ट्रेलियालाई एक विकेटले हरायो । लिड्समा अष्ट्रेलियाले दिएको तीन सय ५९ रनको विजय लक्ष्य इङ्ल्यान्डले १२५.४ ओभरमा नौ विकेटको क्षतिमा पूरा गरेको थियो ।

इङ्ल्यान्डको जितमा बेन स्टोकले शतकीय पारी खेले । उनले अविजित एक सय ३५ रन बनाए । कप्तान जोय रुटले ७७, जोय डेनलीले ५०, जोनी बैरस्ट्रवले ३६ र जोफ्रा आर्चरले १५ रन बनाए । अस्ट्रेलियाका जोस ह्जेलवुडले चार विकेट लिए । नाथन लियोनले दुई तथा पाट कमिन्स र जेम्स पाटिन्सनले एक एक विकट लिएका थिए ।

यसअघि अस्ट्रेलिया पहिलो इनिङमा एक सय ७९ र दोस्रो इनिङमा दुई सय ४६ रन बनाएर आउट भएको थियो । इङल्यान्ड पहिलो इनिङमा केबल ६७ रनमा अलआउट भएको थियो । यस जितसँगै टेस्ट क्रिकेटमा इङल्यान्डले चौथो इनिङमा सर्वाधिक तीन सय ६२ रनको किर्तिमान समेत बनाएको छ ।

बेन स्टोकले चौथो इनिङमा बनाएको एक सय ३५ रन एसेज सिरिजको इतिहासमा अहिले सम्मकै सर्वाधिक रन हो । यससँगै इङल्यान्डले पाँच खेलको सिरिजमा १–१ को बराबरी गरेको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.