केन्द्रीय संस्करण

सिटीको सहज जित

person explore access_timeभदौ ८, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी- साविक विजेता म्यानचेस्टर सिटीले इङ्लिस प्रिमियर लिग फुटबलमा सहज जित निकालेको छ । आइतबार बेलुका भएको खेलमा सिटीले बर्नमाउथलाई ३–१ गोलले हरायो । बर्नमाउथको घरेलु मैदानमा भएको खेलमा सिटीलाई जित दिलाउन सर्जियो अग्युरोले १५औं र ६४औं मिनेटमा दुई गोल गरे ।  

रहिम स्ट्रर्लिङले ४३औं मिनेटमा एक गोल गरेका थिए । बर्नमाउथका लागि ह्यारी विल्सनले ४५औं मिनेटमा सान्त्वना गोल फर्काएका थिए ।  जितसँगै सिटीले तीन खेलबाट सात अंक बनाएको छ । लिगमा पहिलो हार खेपेको बर्नमाउथको समान खेलबाट चार अंक छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.