केन्द्रीय संस्करण

‘पासवर्ड’ को ट्रेलरमा पनि सन्नीको आइटम

person explore access_timeभदौ ८, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– बलिउड अभिनेत्री सन्नी लियोनीको आइटम नृत्य रहेको फिल्म हो ‘पासवर्ड’ । २७ भदौ रिलिज मिति तोकिएको फिल्मले अहिले ट्रेलर सार्वजनिक गरेको छ । फिल्मको प्रदर्शन मिति नजिकिदै गर्दा प्रचार प्रसारलाई तिब्रता दिन निर्माण युनिटले ट्रेलर ल्याएको हो ।

नेपालबाट चोरिएर लण्डन पुर्याइएको एक मूर्तिको कथामा फिल्म बनेको ट्रेलरबाट अनुमान लगाउन सकिन्छ । सम्राट बस्नेतको निर्देशन रहेको फिल्मको ट्रेलरमा सन्नीको आइटमले पनि प्रथामिकता पाएको छ ।  निर्माण युनिटका अनुसार उनी फिल्मको प्रिमियरका लागि नेपाल आउँदै छिन् । एक्सन–लभस्टोेरी फिल्मको अघिकांश छायांकन यूकेमा भएको हो । 

अनुप विक्रम शाही, विक्रम जोशी, सन्नी लियोनी, बुद्दि तामाङ, रविन्द्र झा, प्रविण खतिवडा, धिरेन शाक्य, लिजा सुनार, परि राना, छुल्ठिम गुरुङ, एभरेस्ट सुर्य बोहरालगायतका कलाकारहरुको फिल्ममा अभिनय छ । एबी इन्टरनेशनलको व्यानरमा निर्मित फिल्ममा अर्जुन पोखरेलको संगीत छ । निर्देशक बस्नेत स्वयंको फिल्ममा  द्वन्द्व पनि छ । 
 

अमरजीत सिंहको छायांकन र सौरभ लामाको डिओपी रहेको ‘पासवर्ड’को पटकथा निर्देशक बस्नेत र महेश दवाडीले लेखेका हुन् । भने, कथा सिमा गुरुङको हो । अंकित गौतमको कार्यकारी निर्माता रहेको फिल्ममा अमित बस्नेत र हिराल जोशी निर्मातामा छन् । 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.