केन्द्रीय संस्करण

माधवनारायणमा १ हजार परिवारलाई सोलार वितरण

person explore access_timeभदौ ८, २०७६ chat_bubble_outline0

रौतहट– रौतहटको पूर्वी भेग माधवनारायण नगरपालिका अन्तर्गत एकहजार परिवारलाई सोलार वितरण गरिएको छ । माधवनारायण नगरपालिकामा एक विशेष कार्यक्रमको आयोजना गरी  मेयर वीरेन्द्र यादवले सोलार बत्ति वितरणको शुभारम्भ गरेका थिए । 

नगरपालिकाका वडा नं १ देखी ९ सम्मका एक हजार घरपरिवारलाई बत्ति बल्ने सोलार वितरण गर्ने काम भइरहेको नगर प्रमुख यादवले बताएका छन् ।  उर्जा मन्त्रालय अन्तर्गत रहेका वैकल्पिक उर्जा केन्द्रले उपलब्ध गराएको झण्डै एक करोड रुपैयाँ लागतको एक हजार थान  सोलार वितरण गरिरहेको हो ।

 सीएफएल बत्ती बल्ने र २० वाट क्षमता भएको सोलारले रातभर चारवटा बत्ति बल्न सक्ने मेयर यादवले बताए ।  रातमा विद्युत लाईन नहुने समयमा अध्याँरो नहोस् भन्ने उद्देश्यका साथ सोलार वितरण कार्य गरिरहेको मेयर यादवको भनाई छ । 
  


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.