केन्द्रीय संस्करण

लेवान्डोस्कीको ह्याट्रिक

person explore access_timeभदौ ८, २०७६ chat_bubble_outline0

स्टार स्ट्र«ाईकर रोवर्ट लेवान्डोस्कीले ह्याट्रिक गरेपछि साविक विजेता बायर्न म्युनिखले जर्मन बुन्डेस लिगामा पहिलो जित निकालेको छ । शनिबार राति भएको खेलमा बायर्नले साल्केलाई ३–० गोलले हरायो । यसअघि लिगको पहिलो खेलमा बायर्न हर्था बर्लिनसँग २–२ गोलको बराबरीमा रोकिएको थियो ।

साल्केको घरेलु मैदानमा खेलिएको खेलमा बायर्नले २०औं मिनेटमा लेवान्डोस्कीको पेनाल्टी गोल मार्फत अग्रता लिएको थियो । साल्केका जोनजोइ केन्नीले किङ्सले कोमानलाई डिबक्स भित्र लडाएपछि बायर्नले पेनाल्टीको अवसर पाएको थियो । पहिलो हाफमा १–० गोलको अग्रता लिएको बायर्नले दोस्रो हाफमा दुई गोल थपेको थियो ।

५०औं मिनेटमा लेवान्डोस्कीले करिब २५ यार्ड टाढाको फ्रिकिक प्रहारमा सोझै गोल गरेका थिए । लेवान्डोस्कीले ७५औं मिनेटमा किङ्सले कोमानको पासमा उत्कृष्ट गोल गर्दै ह्याट्रिक पूरा गरे । बायर्नबाट यस खेलमा भर्खर मात्र बार्सिलोना छाडेका फिलिप कोउटिन्हो र इभान पेरिसिसले डेब्यु गरेका थिए । जितसँगै बायर्नले दुई खेलबाट चार अंक बनाएको छ । साल्केको समान खेलबाट एक अंक छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.