केन्द्रीय संस्करण

युभेन्ट्सको सुखद सुरुवात

person explore access_timeभदौ ८, २०७६ chat_bubble_outline0

साविक विजेता युभेन्ट्सले इटालियन सिरी ‘ए’ को नयाँ सिजनमा सुखद सुरुवात गरेको छ । शनिबार रातिदेखि सुरु भएको लिगको पहिलो खेलमा युभेन्ट्सले पार्मालाई १–० गोलले हरायो ।

युभेन्ट्सको कठिन जितमा रक्षक जर्जियो चियलिनीले गोल गरेका थिए । जर्जियोले २१औं मिनेटमा एलेक्स सान्ड्रोको पासमा गरेको गोलनै युभेन्ट्सका लागि निर्णायक बन्यो । रियलले सुरुवातमै गोल गरेपनि अन्य गोलथप्न सकेन । सुपरस्टार क्रिस्टियानो रोनाल्डो, गोन्जलो हिगुईन र डग्लस कोस्टा लगायत स्टार खेलाडी उतारेको युभेन्ट्सले घरेलु टोली पार्मामाथि लगातार दबाब श्रृजना गरेको थियो । तर, रियलको लगातार प्रयासमा पार्माको रक्षापंक्ति बाधक बनेको थियो । सिजनको पहिलो जितसँगै युभेन्ट्सले तीन अंक जोडेको छ ।

सिरी ‘ए’ अन्तर्गत शनिबार राति भएको अर्को खेलमा नापोलीले फिओरेन्टिनालाई ४–३ गोलले हरायो । निकै प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा नापोलीको जितमा डायर्स मर्टेन्सले ३८औं मिनेटमा गोल गरे ।  लोरेन्जो इनसिग्नेले  पेनाल्टीमार्फत ४३औं र ६७औं मिनेटमा दुई गोल गरे । जोस कलेजोनले ५६औं मिनेटमा एक गोल गरेका थिए ।

घरेलु मैदानमा फिओरेन्टिनाका लागि इरिक पुल्गरले नवौं मिनेटमा सुरुवाती गोल गरेका थिए । निकोला मिलेनकोभिचले ५२औं र केभिन प्रिन्स बोयटेङले ६५औं मिनेटमा गोल गरेपनि फिओरेन्टिनाले हार टार्न सकेन । जितसँगै नापोलीले तीन अंक बनाएको छ । फिओरेन्टिनाले हारबाट सिजनको सुरुवात गरेको छ ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.