केन्द्रीय संस्करण

इङ्ल्यान्ड ६७ रनमा समेटियो

person explore access_timeभदौ ६, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी- एसेज सिरिज अन्तर्गत तेस्रो टेष्टको पहिलो इनिङमा घरेलु टोली इङ्ल्यान्ड जम्मा ६७ रनमा समेटिएको छ ।  लिड्समा अष्ट्रेलियालाई एक सय ७९ रनमा समेटेर पहिलो इनिङ थालेको इङ्ल्यान्ड २७.५ ओभरमा अलआउट भएको हो ।  शुक्रबार खराब प्रदर्शन गरेको इङ्ल्यान्ड पहिलो इनिङमा अष्ट्रेलियासँग एक १२ रनले पछि परेको छ ।

पहिलो इनिङमा इङ्ल्यान्डका जोई डेन्लीले सर्वाधिक १२ रन बनाए । अन्य खेलाडीले दोहोरो अंकको रन जोड्न सकेनन् । इङ्ल्यान्डलाई सस्तोमा समेट्न अष्ट्रेलियाका जोश हजालउडले ३० रन खर्चेर पाँच विकेट लिए  । पाट कुमिन्स र जेम्स पाटिनसनले तीन तीन विकेट लिए । यससँगै पाँच खेलको एसेज सिरिजमा अष्ट्रेलिया १–० ले अगाडी बढेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.