केन्द्रीय संस्करण

रौतहट प्रहरीद्वारा ४६ सवारी साधनसहित डेढ करोडको अबैध सामान बरामद

person explore access_timeभदौ ६, २०७६ chat_bubble_outline1

रौतहट- रौतहट प्रहरीले ठुलो परिमाणमा अबैध भारतीय सामानका साथै तीनवटा चारपांग्रे गाडी र ४३ वटा मोटरसाईकल बरामद गरेको छ । सिमावर्ती भारतीय बजारहरुबाट भन्सार छली तस्करीको माध्यमले रौतहट भित्र्याउने क्रममा अबैध कपडा, किराना, कस्मेटिक्स, लगायतका डेढ करोड मूल्यभन्दा बढीको सामान र उक्त गाडी प्रहरीले बरामद गरेको हो ।

यो वर्षको चार महिनाभित्र जिल्ला प्रहरी कार्यालयबाट खटिएको प्रहरीको विषेश टोली र जिल्लाका विभिन्न युनिटले कूल १ करोड, ५९ लाख, चार सय ३९ रुपैयाँ बराबरको अबैध भारतीय सामान बरामद गरेको जिल्ला प्रहरी प्रवक्ता नविन कार्कीले बताए ।

सोही अवधिमा तस्करीमा प्रयोग गरिएको तीनवटा चारपांग्रे गाडी र ४३ थान मोटरसाईकल बरामद गरेको प्रवक्ता कार्कीले बताए । पछिलो समय रौतहटमा तस्करी बढदै गएको गुनासो आउन थालेपछि प्रहरीले सो कदम चालेको थियो ।

साथै सो क्रममा तस्करीमा संलग्न ११ जना तस्कर पक्राउ परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रौतहटले जनाएको छ । जिल्लाको सिमावर्ती भारतीय बजार बैरगनिया, कुण्डवा चैनपुर, घोडाशहन, छौडादानो लगायतका बजारबाट तस्करहरुले विभिन्न भारतीय सामान खरिद गरी नरकटिया, राजपुर, बंकुल र कचोर्वा नाकाबाट सामान जिल्लामा भित्र्याउने गरेका थिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. Aug. 25, 2019, 1:09 p.m. Ram Pravesh paswan
    Yo Nepal prahari ko nalayakpan ko sabut ho, kinbhane lakhau,kadorou ko taskari garne lai Nepal prahari kehi ukharn sakdain
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...