केन्द्रीय संस्करण

नेपालको पहिलो खेल माल्दिभ्ससँग

person explore access_timeभदौ ५, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौं-तेस्रो साफ यू–१८ च्याम्पियनसिप फुटबलको पहिलो खेलमा नेपालले माल्दिभ्ससँग खेल्ने भएको छ । दक्षिण एसियाली फुटबल महासंघ (साफ) ले बिहिबार सार्वजनिक गरेको खेल तालिका अनुसार नेपालले पहिलो खेल माल्दिभ्ससँग परेको हो । च्याम्पियनसिप असोज ३ देखि १२ गतेसम्म काठमाडौंमा हुँदैछ । च्याम्पियनसिपमा नेपाल समूह ‘ए’ मा परेको छ ।

नेपालको समूहमा माल्दिभ्स र भुटान रहेका छन् । नेपालले दोस्रो खेल भुटानसँग असोज ५ गते खेल्नेछ । हल्चोक स्थित शसस्त्र प्रहरी बलको मैदान हलचोकमा हुने प्रतियोगिताको अर्को समूहमा बंगलादेश, भारत र श्रीलंका रहेका छन् । पाकिस्तानले अन्तिममा भाग नलिने जानकारी दिएपछि  साफले नयाँ खेल तालिका निकालेको हो । समूहका शीर्ष दुई टोली सेमिफाइनलमा प्रवेश गर्नेछन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...