केन्द्रीय संस्करण

‘जुवा खेलाउन दिनुपर्यो’ भन्दै पुलिसलाई घुस दिएपछि...

person explore access_timeभदौ ५, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

भक्तपुर– महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरले जुवा खेलाउन सहज बनाइदिनुपर्यो भनि घुस दिन खोज्ने एकजना पुरुषलाई पक्राउ गरेको छ ।  बिहिबार दिउँसो ३ः ३० बजे सिन्धुपाल्चोक, चौतारा घर भई हाल भक्तपुर जिल्ला भक्तपुर नगरपालिका वडा नम्बर १ बस्ने ५६ वर्षका गंगालाल श्रेष्ठलाई पक्राउ गरेको हो । 

प्रहरीका अनुसार गैरकानूनी रुपमा जुवा तास खेलाई रहेको अवस्थामा श्रेष्ठ केही समय अगागी पक्राउ परेका थिए ।  पक्राउ परेर कानुनी कारवाही भई छुटेपश्चात उनले जुवा खेलाउन सहज बनाई दिनुपर्यो भनि प्रहरीलाई घुस दिएको बुझिएको छ । 

श्रेष्ठले जुवा खेलाउन सहज बनाइदिनुपर्यो भनि परिसर भक्तपुरका प्रहरी निरीक्षक कृष्णप्रसाद बिष्टले घुस दिएका थिए । प्रहरी निरिक्षक विष्टलाई घुस बापत नगद रु चालिस हजार दिएपछि श्रेष्ठलाई पक्राउ गरिएको परिसरका सूचना अधिकारी प्रवक्ता डिएसपी रेवतीरमण पोखरेलले जानकारी दिएका छन् । 

बिष्टले आफुलाई घुस दिएको बारेमा कार्यालयमा जानकारी गराएपश्चात श्रेष्ठ  र उनले दिएको नगदसहित अख्तियार दुरुपयोग अनुसन्धान आयोगले पक्राउ गरी लगेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.