केन्द्रीय संस्करण

प्रियंकाको समर्थनमा कंगनाको कडा जवाफ

person explore access_timeभदौ ५, २०७६ chat_bubble_outline0

बलिउडदेखि हलिउडसम्म आफ्नो पहिचान बनाउन सफल अभिनेत्री प्रियंका चोपडा यतिबेला विवादमा फसेकी छिन् । भर्खरै युनाइटेड नेशनबाट शान्तीको लागि गुडविल एम्बेस्डर बनेकी चोपडाले ट्विट मार्फत भारतले पाकिस्तानमा गरेको एयरस्ट्राइकको तारिफ गरेकी थिइन् । जसको कारण उनको एम्बेस्डरबाट हटाउन निवेदन गरिएको थियो । 

यस विषयमा बलिउडमा अहिलेसम्म कुनै कलाकारले आफ्ना धारणा व्यक्त गरेका थिएनन् । तर कंगना रनौतले प्रियंकाको समर्थनमा बोलेकी छिन् । उनले भनेकी छिन्, ‘यो यति सजिलो छैन ।’

एक भारतीय अनलाइनसँग कुरा गर्दै कंगनाले भनेकी छिन्, ‘जब तपाईं आफ्नो कर्तव्य र आफ्नो भावनाको बीचमा फस्नुहुन्छ । तब यो सबै कुरा सहज हुँदैन । हामीमध्यै कति मानिस हरेक दिन दिमाग भन्दा दिलको चुन्ने गर्छौ ।’

पाकिस्तानको मानवअधिकार मन्त्री शिरीन मजारी र अन्य केही व्यक्तिहरुले प्रियंकालाई युनिसेफबाट हटाउनुपर्ने माग गर्दै खुल्ला पत्रमा हस्ताक्षर गरेका छन् । 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.