केन्द्रीय संस्करण

के भूल भुलैया –२ मा देखिनेछन् अक्षय कुमार ? निर्देशकले दिए जानकारी

person explore access_timeभदौ ५, २०७६ chat_bubble_outline0

सन् २०१७ मा अक्षय कुमार र विद्या बालनको फिल्म भूल भुलैया रिलिज भएको थियो । यो एक कमेडी हरर फिल्म थियो । फिल्मलाई दर्शकले निकै रुचाएका थिए । अब फिल्मको सिक्वेल बन्ने तयारी पूरा भइसकेको छ । भूल भुलैयाको सिक्वेलमा कार्तिक आर्यन मुख्य भूमिकामा देखिनेछन् ।

भारतीय मिडियासँगको कुराकानीमा फिल्मका निर्देशक अनिस बज्मीले फिल्ममा अक्षय कुमार हुने छन् वा छैनन् भनेर जानकारी दिएका छन् । फिल्मको पहिलो संस्करणमा अक्षय कुमारले आफ्नो कमेडीबाट दर्शकलाई निकै प्रभावित पारेका थिए ।

अनिस बज्मीले भने, ‘यसबारे अहिले नै भन्नु निकै हतार हुनेछ । तर यदि उनी फिल्ममा देखिए भने यसमा कुनै अचम्म मान्नु पर्दैन । यदि यस्तो भए म अत्यधिक खुसी हुने थिएँ ।’

स्मरण रहोस्, यी दुई कलाकारको सम्बन्ध निकै राम्रो छ । दुबैले यसअघि फिल्म वेलकम र सिंह इज किंगजस्ता फिल्ममा सँगै काम गरिसकेका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.