केन्द्रीय संस्करण

सिरहामा मोटरसाइकल दुर्घटना, बृद्धको मृत्यु

person explore access_timeभदौ ३, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

सिरहा– मोटरसाइकलको ठक्करबाट घाइते एक वृद्धाको उपचारको क्रममा मंगलबार विहान मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा सिरहाको गालबजार नपा २ गुरुधामका ६५ वर्षीय बौद्धनारायण यादव रहेको प्रहरीले जनाएको छ । 
पूर्वपश्चिम राजमार्ग अन्तर्गत सिरहाको गोलबाजर नपा ४ निपनियाँमा उत्तरबाट दक्षिणतर्फ बाटो कोट्ने क्रममा यादवलाई पूर्वबाट पश्चिमतर्फ आइरहेको स. ४ प ९७५८ नम्वरको मोटरसाइकलले ठोकर दिँदा दुवै खुट्टा भाँच्चिएको थियो । उनको उपचारको क्रममा विराटनगरमा मृत्यु भएको इलाका प्रहरी कार्यालय गोलबजारले जनाएको छ । उनको शव आफै घर ल्याई दाहसंस्कार गरेको बुझिएको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.