केन्द्रीय संस्करण

नेपालले नादेज्दा कप खेल्ने

person explore access_timeसाउन २८, २०७६ chat_bubble_outline1

एजेन्सी-नेपाली महिला राष्ट्रिय फुटबल टोलीले दक्षिण एसियाली खेलकुद (साग) को तयारीका लागि किर्गिस्तानमा हुने नादेज्दा कप फुटबल प्रतियोगितामा खेल्ने भएको छ । आगामी सेप्टेम्बर ६ देखि १४ तारिखसम्म किर्गिस्तानमा हुने प्रतियोगितामा नेपालसँगै आयोजक किर्गिस्तान, ताजिकिस्तान र उज्वकिस्तानको सहभागिता रहनेछ ।

किर्गिस्तानको आग्रहमा नेपाली टोलीले सहभागिता जनाउन लागेको हो । नेपाली टोली डिसेम्बर १ देखि १० तारिखसम्म नेपालमा आयोजना हुने सागको तयारीमा छ । प्रशिक्षक हरि खड्काले खेलाडीलाई प्रशिक्षण गराई रहेका छन् । नेपाल सागको साविक उपविजेता टोली हो । 

कमेन्ट

  1. Aug. 14, 2019, 3:26 a.m. skysasa
    Best of luck chelii
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

Loading comments...