केन्द्रीय संस्करण

डेब्यु फिल्मबाट रातारात हिट ‘प्रेम गीत’ की अनिता अहिले छिन् गुमनाम

person explore access_timeसाउन २८, २०७६ chat_bubble_outline0

मुम्बई– बलिउडमा कयौं यस्ता कलाकार छन् । जो एक समय सफलताको शिखरमा थिए । तर अहिले गुमनाम छन् । ती मध्येकी एक अनिता राज पनि हुन् ।
 
अनिता राज ८० को दशकमा निकै चर्चित थिइन् । सफलता पनि राम्रै मिलेको थियो । तर अहिले भने उनी फिल्म क्षेत्र र चर्चा भन्दा बाहिर छिन् ।  १३ अगस्ट १९६२ मा मुम्बईमा जन्मिएकी निता अभिनेता जगदीश राजकी छोरी हुन् । उनले १९८२ मा फिल्म ‘प्रेम गीत’ बाट अभिनयमा डेब्यु गरेको थिइन् । फिल्मको सफलताले उनी रातारात स्टार बनिन् ।

करिब १० बर्ष उनले फिल्म उद्योगमा सफलताको सिँढी चढिरहिन् । १९९२ मा उनले सुनिल हिंगोरानीसँग विवाह गरेर छोराको जन्मदिइन् । त्यसपछि उनी फिल्म अभिनयभन्दा बाहिर रहिन् । त्यसपछि २०१२ मा उनी एकपटक फेरि चर्चामा छाएकी थिइन् । यो समय उनी फिल्मभन्दा पनि श्रीमानको कारण चर्चामा छाएकी थिइन् । उनको श्रीमान्माथि महिलाहिंसाको आरोप लागेको थियो ।

अनिताले बलिउड छोड्दा उनका फ्यान निरास बनेका थिए । सोही कारण उनलाई सोधिएको थियो ‘कहिले बलिउड कबब्याक गर्ने ?’ राम्रो रोल मिले फेरि अभिनयमा आउनेछु उनको जवाफ हुन्थ्यो । अनिताले फिल्ममात्र होइन कयो टिभी सिरियलमा पनि काम गरेकी छन् । आशिकी, इना मिना डीका, २४ जस्ता टिभी शो पनि उनको अभिनय कारणले चर्चामा थियो ।
  


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...