केन्द्रीय संस्करण

दाङ्गमा पेस्तोलसहित एक जना पक्राउ

person explore access_timeसाउन १८, २०७६ chat_bubble_outline0

बुटवल । दाङ्गको प्रहरीले गएराती पेस्तोलसहित एक जना पक्राउ गरेको छ । बङगलामुखी गाउँपालिका–४ मुलटापाका ३० बर्षिय शिवबहादुर बिकलाई दाङ्गको कमिरेचौर ईलाका प्रहरी कार्यालयका प्रहरी नायव निरीक्षक (असई ) गोपालप्रसाद शर्माको कमाण्डमा गएको प्रहरी टोलीले पेस्तोल सहित पक्राउ गरेको हो ।

स्थानीय खुवबहादुर केसीको होटलमा बास बसेका ट्रिपर चालक बताइएको घोराही–३ का २६ बर्षिय ईन्द्रबहादुर नेपाली, ३५ बर्षीय पदम केसी र  सुरेश नेपाली सहित ६/७ जनाको समुहलाई रातको करिव २ बजेको समयमा एक्कासी बिकले कटुवा पेस्तोल ताक्दै सबैलाई मारिदिन्छु भनेको सूचना प्राप्त गर्न साथ असई शर्माको नेतृत्वमा पुगेको प्रहरी टोलीले पक्राउ गरेको थियो ।

घटनाको थप अनुसन्धान गर्न जिल्लाबाट प्रहरी निरीक्षक राजन गौतमलाई त्यसतर्फ पठाईएको दाङ्गका प्रहरी प्रमुख एसपी बेलबहादुर पाण्डले जानकारी दिए ।

रातोपाटीकोअंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...